Pozvánka do divadla Kampa + další tipy na víkend!

Pozvánka do divadla Kampa + další tipy na víkend!

Budete o víkendu lenošit, nebo toužíte po nějaké aktivitě pro celou rodinu? V případě druhé varianty tu pro vás mám pár úžasných tipů!

Divadlo Kampa, Praha, hra Děvčátko Momo, sobota 26. 1.

Děvčátko Momo má nelehký úkol: musí zachránit svět před Zloději času. Jsou to šediví, vousatí, zlí pánové a trápí všechny na Zemi. To kvůli nim pořád mámy a tátové dětem říkají „nemám na tebe čas“, „nestíhám“, „nezvládám“, „později, počkej chvilku“. Ano, Zloději času bydlí nejspíš i u vás doma a asi v každé rodině představují reálný problém. Zpracované do krásného, opravdu pohádkového příběhu, pak Děvčátko Momo přemýšlí, co se s tím časem vlastně děje a kdo nás začaroval, že nám čas pořád chybí. A… v podání Divadla Cylindr, v představení realizovaném v překrásném Divadle Kampa… se pak třeba i vy z toho zakletého světa bez času na chvíli vynoříte. Více na www.divadlokampa.cz.

!!! POZOR SOUTĚŽ !!!

Líbí se vám Děvčátko Momo? Chystáte se na tuhle hru? Pak se podívejte na stránky Divadla Kampa a napište nám, pro jak velké děti, resp. od kolika je tahle hra vhodná! Poradíme vám, od 6 let. Když budete mít štěstí, můžete na našem Facebooku vyhrát rodinné vstupné (4 lístky) právě na Děvčátko Momo, konkrétně na představení, které se odehraje v neděli 10. 2. od 16 h, v Praze, na Kampě! Držíme vám palce!!!

Otevíračka Free Style Snowparku na Špičáku, 25. 1.

Právě dneska, 25. 1., se otevírá Free Style Snowpark na Špičáku. Podmínky jsou naprosto ideální pro začátečníky i pokročilé, provozovatelé slibují zajímavé prvky na sjezdovce i metr nadýchaného prašanu a tento víkend také ještě krátké fronty a volnější sjezdovky (protože ještě nezačaly žádné prázdniny). A když se na Špičák vydáte v sobotu, pak potkáte Jana Antonína Duchoslava alias Vikiho Cabadaje ze Sněženek a machrů a děti si užijí spouuustu doprovodného programu. Navíc, právě na Špičáku najdete pro děti speciální sjezdovku Pohádkové Česko s bejby vlekem, kobercem, zvířátky…! Více na lyzovani.spicak.cz.

Ledové sochy v Plzni, 25. a 26. 1.

Náměstí Republiky už dneska zaplaví překrásné ledové sochy! Letos je spojuje téma Království zvířat a přístupné budou ve dne i v noci. Děti oněmí úžasem, samy si mohou zkusit vytesat do ledu nějaké své vlastní sochy a vy, dospěláci, si můžete udělat radost v připraveném Ledovém baru nebo si pořídit pár fotek s plzeňskými hokejisty (v sobotu)! Podrobnosti hledejte na http://www.plzen.eu.

Čokoládový festival, Lysá nad Labem, 25.-27. 1.

Nejsladší událost týdne, ba spíše měsíce, si vás v Lysé nad Labem naprosto podmaní. Ochutnávky, workshopy, přednášky, vaření s čokoládou, spousta stánků, kde můžete nakoupit tu nejpoctivější, nejoriginálnější i nejkrásnější čokoládu u nás. K tomu horká čokoláda do ruky, a upřímně? Takhle nějak si představuju ráj 😊 Více hledejte na www.cokoladovy-festival.cz.

Závody na saních (rohačkách), Malá Úpa, 26. 1.

Vezměte děti na výlet do minulosti, na závody saní-rohaček, které ke Krkonošům prostě patří. Dobové kostýmy, muzika, dobré jídlo, spousta legrace pro děti i nostalgie a romantika pro dospěláky. K tomu hory, sníh, mráz… a máte sobotu jako malovanou. Pro detaily klikněte na www.malaupa.cz.

 

Co si o tom myslíte?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *